Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Жданец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен кат од куќа во Жданец, поседува 130 м2, 4 соби, дневна и 3 спални соби, на приземје со двор, 2 бањи, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, kлима, греење на парно, паркинг,голем ДВОР, БАЗЕН, отворен поглед, вселив веднаш….

Код на недвижност: 25658

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
130 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
130 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА