Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Дебар Маало, кај Правда Кафичот, станот е 80 м2, 3 соби, се издава празен , со кујна,
греење на парно, 3 клими, бања, на 2 кат, лифт, сопствен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25655

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА