Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Расадник

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода во Расадник, со површина од 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, клима , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, балкон, бања, слободен паркинг, вселив од 1 Јуни.

Код на недвижност: 25649

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА