Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов деловен во Карпош 3 позади City Mall, на сам булевар, поседува 94 м2, Океански простор , се издава празен , во нова градба, со 2 паркинг места,има опција да се изнајми и магацински простор од 20м2, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25645

Соби
Бањи
0
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
94 m²
Балкони
0
Греење
Нема
Подрум
Не
Соби
Бањи
0
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
94 m²
Балкони
0
Греење
Нема
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА