Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава одличен стан во Центар, во Гратски Зид, позади Собрание, поседува 70м 2, плус голем балкон од 30м2, океански простор, се издава празен , со кујна, шпајз, клима, реновиран комплет, голем балкон, бања, греење на парно, камин, вселив од 1 ноември…

Код на недвижност: 25644

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА