Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Карпош 4 кај Шартекс, поседува 110 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, се издава наместен комплет со нов мебел, нова кyjна, 2 бањи, 2 балкони, клима, нова градба, греење на парно, клима, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25614

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
110 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
110 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА