Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар Позади Рамстор, кaj Неуромедика, станот поседува 65 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на клима, нова градба, слободен паркинг, бања, балкон, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25594

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА