Real Estate Agency
мени

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Козле , кај Хотел Гранит, станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, 2 балкони , бања, греење на парно, инвертер клима , нова градба, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, биро, прекрасен двор пред зграда, вселив веднаш..

Код на недвижност: 25593

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА