Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов во Центар кaj Грчки Конзулат, поседува 85 м, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел, кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, машина за перење , греење на парно, клима, балкон, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25580

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА