Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов ОДЛИЧЕН стан во Центар, кај Соборен Храм, поседува 50 м , со 2 соби, дневна и спална, се издава ПРАЗЕН со мини кујна, фрижидер, кафеапарат , станот е во нова градба, балкон, бања, 24 домар, вселив веднаш…

Код на недвижност: 25571

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА