Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов одличен стан во Центар спроти Соборен Храм, кај Мистер Џек, поседува 70 м , 3 соби, дневна и 2 спални, одличен распоред, се издава празен , со кујна и апарати, балкон, бања, сопствен паркинг со картица, греење на парно, клими, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25570

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА