Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов луксузен стан во Капиштец спроти Зебра, станот поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, комплетно наместен со нов мебел ,нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на 2 инвертер клими, балкон, бања, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25549

Соби
2 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
2
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА