Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром кaj ТОБАКО 2, станот поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН, со кујнски елементи, плакар, и кревет, балкон. бања, клима, нова градба, слободен паркинг. Вселив веднаш

Код на недвижност: 25543

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА