Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Дебар Маало кај Вардар Мебел, поседува 80 м, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел,нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , греење на парно, клима, балкон , бања, нова градба, на високо приземје со прекрасен двор, со 2 паркинг места во гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25537

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА