Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Влае кај Бензинската, станот поседува 55 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен со нов мебел, со нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина заџсадови, бања, нова градба, балкон, клима, машина, паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, по потреба би се донеле лежаи во спална, вселив веднаш…

 

Код на недвижност: 26526

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА