Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Центар на Максим Горки, поседува 60 м2, со 2 соби, дневна, спална и работна соба, наместен комплет со нов мебел , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, клима, нова градба, греење на парно, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25470

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА