Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 100 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел, машина за сушење, машина за садови, балкон, 2 бањи, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,греење на парно, клима, нова градба, сопствен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25468

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА