Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Дебар Маало, поседува 100 м, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен со нов мебел,нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, со 3 клими, нова градба , 2 бањи, балкон, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25450

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА