Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa луксузен стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 50 m 2, 2 соби, на 20 кат со лифт, со дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, бања, балон, греење на парно, клима инвертер , гаража, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25447

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
20 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
20 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА