Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузно опремен стан на Водно кај Хотел Скала, станот поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални,2 балкони, 2 бањи, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на сопствено парно, нова градба,2 клими инвертер, КАМИН, ГАРДЕРОБЕР, КУЈНСКИ ПРИБОР, сопствен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 25443

Соби
3 соби
Бањи
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА