Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, на 14 кат, лифт, комплет наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, бања, инвертер клима, нова градба, можност за користење на базен, теретана, сауна, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25414

Соби
Бањи
1
Спрат
14 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
Бањи
1
Спрат
14 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА