Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Центар спроти Веро Џамбо, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел,греење на парно, клима, 2 бањи , балкон,нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, нова градба, гаража, подрум.
Вселив веднаш!

цена: 450 евра со гаража
цена: 400 евра без гаража

Код на недвижност: 25396

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА