Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар , позади Рамстор, поседува 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машона за садови, машина за перење, 2 бањи, шпајз, балкон со поглед према Водно, клима, греење на парно, нова градба, 2 бањи, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25393

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА