Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузно опремен стан на Водно, станот поседува 50 м2, 2 соби, наместен со нов мебел, дневна и спална , балкон , бања, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на сопствено парно, нова градба, клима инвертер, подрум, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25365

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА