Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава одличен стан во ТАФТАЛИЏЕ 1, спроти City Mall, станот поседува 110 м2, 4 соби, дневна и 3 спални соби, се издава празен, со засебна нова кујна , апарати, машина за садови, со 3 балкони, клима , 2 бањи, греење на парно, реновиран комплет, паркинг, подрум.

Код на недвижност: 25351

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
110 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
110 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА