Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

издава нов стан во Карпош 4 кај Гранап ,поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, понова градба, инвертер клими, слободен паркинг. Вселив веднаш.

Код на недвижност: 25345

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА