Real Estate Agency
мени

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Црниче, станот е 85 м2,со 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен комплетно и убаво со нов мебел, греење на сопствено парно, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, kлима, нова градба, балкон, купатило, вселив веднаш…

Код на недвижност: 25333

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА