Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Центар (Градски ѕид/поранешно Агромеханика) со површина од 152 м2, 4 соби плус остава, од кој што има прекрасен дневен простор со камин и библиотека, кој што е поврзан со трпезаријата и кујна. Од овој простор се излегува на тераса, а од кујната на помошен балкон. Во близина на кујната има остава. Во ходникот има едно купатило, а второто купатило е поврзано со родителската спална соба. Преку родителската спална соба се влегува во гардеробер и utility и се излегува на помошната тераса. Греењето во станот е централно, а ладењето и догревањето е со независен систем што обезбедува подеднаква температура во станот (каналски плафонски систем како во хотели). Има сопствен видео надзор пред самиот влез на станот. Локацијата е одлична и во непосредна близина има маркети, градинки, школи, трговски центар, градски парк и др.
Станот е вселив веднаш.
цена:

1100 евра без вклучен паркинг простор
1200 евра со вклучен паркинг простор

Код на недвижност: 25225

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
152 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
152 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА