Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кај Кузман Студентскиот дом, станот поседува 85 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова засебна кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, балкон, бања, реновиран, сопствен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25188

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА