Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 3, Лептокарија, поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спалнa, наместен комплет со понов мебел , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, реновиран, клима,греење на парно, слободен паркинг, голем бакон со гарнитура и отворен поглед, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25128

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА