Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан на Водно , кај Полицијата, станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел ,нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на сопствено парно, клима, нова градба , балкон, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25106

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА