Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Тафталиџе 1 kaj Коменски, со површина од 50 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет , греење на парно, клима, засебна КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, слободен паркинг, балкон, реновиран, вселив од 1 Јули…

Код на недвижност: 25101

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА