Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов преубав стан во Дебар Маало , кај Ван Гог, поседува 70 м, 3 соби, се издава празен со кујна , греење на инвертер клими, нова градба, 2 балкони, бања, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25067

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА