Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нoв стан во Дебар Маало, кај фонтана во гратски парк, станот е 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен со канцелариски мебел, идеален е за фирми, со нова засебна кујна и апарати, со бања, 2 балкони, нова градба, греење на клими, вселив веднаш.

Код на недвижност: 25065

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
2
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
90 m²
Балкони
2
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА