Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава гарсоњера во Тафталиџе 1 спроти City Mall, со површина од 30 м2, 1 соба, наместен koмплет, греење на парно, клима , кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, реновирана, слободен паркинг , вселива веднаш.

Код на недвижност: 24951

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА