Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан на Водно, во Панорама Резиденс, станот е 75 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов и модерен мебел, греење на сопствено парно, клима,нова градба, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, нова градба, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24945

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА