Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава куќа во Центар кај Европски Факултет, поседува 100м2, 5 соби, СЕ ИЗДАВА ПРАЗЕН, со кујна, клими, бања, двор, ПАРКИНГ, вселив веднаш…

Код на недвижност: 24896

Соби
5 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
5 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА