Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Дебар Маало, до Броз Кафе, станот е 70 м2, 3 соби, се издава ПРАЗЕН , може да се донесат кујнски елементи,
греење на клима, балкон, 2 бањи, нова градба, на 3 кат, лифт, гледа на булевар, вселив веднаш…

Код на недвижност: 24888

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА