Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Дебар Маало, спроти Зоолошка, станот поседува 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет , кујна , комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, купатило, со 4 единечни, идеален за 4 лица, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24866

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА