Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn
  • Се издава ОДЛИЧЕН стан во Капиштец кај Министерство за Економија, поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со понов мебел, нова засебна КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, клима, лифт,греење на парно, балкон, вселив од 5 септeрмври..

Код на недвижност: 24845

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА