Real Estate Agency
мени

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Козле , кај Германска Амбасада, мирна и локација, станот поседува 60 м2, 2 соби, дневна, и спална, наместен комплет со нов мебел , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, балкон, нова градба, гаража, вселив веднаш..

Код на недвижност: 24837

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА