Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец – Долно Водно близу Државна, поседува 115 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со понов мебел, греење на клима, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, 2 бањи, 2 балкони, гаража со 2 паркинг места, може да се издаде и наместен и празен, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24825

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
115 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
115 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА