Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Дебар Маало, наместен комплет со нов мебел, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална, греење на парно, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, клима, нова градба, двор, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24820

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА