Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава деловен простор во Дебар Маало, , поседува 25 м, 1 соба, се издава празен, нова градба , бања, на високо приземје, има и подрум, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24804

Соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
25 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
25 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА