Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава МОДЕРЕН стан во Капиштец близу Државна Болница, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати , клима, балкон, нова градба, греење на парно, ГАРАЖА, вселив од 1 јули..

Код на недвижност: 24799

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА