Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан на Водно, во Панорама Резиденс, поседува 50 м2, 2 соби, наместен кoмплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон со прекрасен поглед, нова градба, клима, камин, гаража, не вселуван до сега, 24 часа надзор, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24765

Соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА