Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан на Водно, кај Италијанска резиденција, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен кoмплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греењена сопствено парно, голем балкон, нова градба, клима, сопствен паркинг, не вселуван до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24674

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА