Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Чешма

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода kaј Шампионче близу Центар, поседува 40 м, 2 соби, дневна и спална, Станот се издава ПРАЗЕН, со кујна, со балкон, со лифт, бања ,греење на парно, клима, понова градба, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 24673

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА