Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Тафталиџе 1 во Адора Дајмонд, со површина од 50 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен со нов мебел, греење на парно, клима , нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, нова градба, слободен паркинг , отворен поглед, слободен е веднаш.

Код на недвижност: 24668

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА