Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар на Улица Македонија, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, Се издава ПРАЗЕН, греење на парно, балкон, 2 бањи, засебна кујна, реновиран комплет, гардеробер во ходник, ИМА УПОТРЕБНА ДОЗВОЛА ЗА ДЕЛОВЕН, вселив веднаш…

Код на недвижност: 24665

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА